Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa vilkkuva valo Väri vihreä Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila -25...50°C Tiivistysluokka IP67 Ulkomitat 85x85x72mm... Lue lisää
373,55 €(Sis.alv)
297,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-85321055
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: vihreä
- Ulkoiset koot: 85x85x72mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - VIHREÄ - 24VDC - IP67 85321055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | vihreä |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 85x85x72mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista