Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tuotantosarja FL40 Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa vilkkuva valo Toimintalämpötila -25...55°C Ulkomitat 91,5x91,5x81,5mm Virrankulutus 306mA... Lue lisää
143,31 €(Sis.alv)
114,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FL40D50RRN
- Paino: 0.24 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 91,5x91,5x81,5mm
- Tuotantosarja: FL40
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virrankulutus: 306mA
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tuotantosarja | FL40 |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulkomitat | 91,5x91,5x81,5mm |
| Virrankulutus | 306mA |
| Vilkkuenergia | 5J |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €