Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Tiivistysluokka IP65 Virtalähteen jännite 24V DC Väri punainen Signalointitapa vilkkuva valo Toimintalämpötila -20...50°C Merkinantolaitteen tyyppi valo- Ulkomitat Ø29x79,5mm... Lue lisää
212,49 €(Sis.alv)
169,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-23210055
- Paino: 75 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø29x79,5mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - PUNAINEN - 24VDC - IP65 23210055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Ulkomitat | Ø29x79,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista