Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri punainen Signalointitapa vilkkuva valo Virtalähteen jännite 115V AC Tiivistysluokka IP67 Ulkomitat Ø153x189mm Toimintalämpötila -30...50°C Merkinantolaitteen tyyppi valo-... Lue lisää
1143,87 €(Sis.alv)
911,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-83915267
- Paino: 1.35 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø153x189mm
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - PUNAINEN - 115VAC - IP67 83915267
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | Ø153x189mm |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista