Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - ORANSSI - 230VAC - IP65

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa vilkkuva valo Väri oranssi Virtalähteen jännite 230V AC Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø58x81mm... Lue lisää
205,88 €(Sis.alv)
164,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-20230068
- Paino: 98 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø58x81mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - ORANSSI - 230VAC - IP65
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | oranssi |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø58x81mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista