Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tuotantosarja FL40 Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa vilkkuva valo Toimintalämpötila -25...55°C Ulkomitat 91,5x91,5x81,5mm Virrankulutus 0,1A Vilkkuenergia... Lue lisää
136,90 €(Sis.alv)
109,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FL40L50CRN
- Paino: 0.26 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: läpinäkyvä
- Ulkoiset koot: 91,5x91,5x81,5mm
- Tuotantosarja: FL40
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Virrankulutus: 0,1A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-VILKKUVA VALO - LÄPINÄKYVÄ - FL40 - 115VAC 212344
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tuotantosarja | FL40 |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Ulkomitat | 91,5x91,5x81,5mm |
| Virrankulutus | 0,1A |
| Vilkkuenergia | 5J |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Väri | läpinäkyvä |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista