Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri vihreä Toimintalämpötila -30...50°C Ulkomitat Ø98x151mm Virtalähteen jännite 115...230V AC Merkinantolaitteen tyyppi valo- Tiivistysluokka IP65 Signalointitapa... Lue lisää
396,88 €(Sis.alv)
316,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-88524060
- Paino: 0.43 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: vihreä
- Ulkoiset koot: Ø98x151mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-MAJAKKAVALO - VIHREÄ - 115÷230VAC - IP65 88524060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Ulkomitat | Ø98x151mm |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Signalointitapa | majakkavalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista