
WERMA
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - BLUE - LED - 24VDC - 24VAC - IP65
64751075
Tuotekoodi: WER-64751075
85,66 €(Sis.alv)
68,25 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 72 |
| Valolähde | LED |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Väri | sininen |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Ulkomitat | Ø70x65,5mm |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |







