Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa vilkkuva valo Väri punainen Virtalähteen jännite 12...24V AC Virtalähteen jännite 12...24V DC... Lue lisää
248,79 €(Sis.alv)
198,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-26111070
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø85x130mm
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Virtalähteen jännite: 12...24V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO,VILKKUVA VALO - PUNAINEN 26111070
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | punainen |
| Virtalähteen jännite | 12...24V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | Ø85x130mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170002 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170003 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170005 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista