Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa vilkkuva valo Väri oranssi Virtalähteen jännite 12...24V AC Virtalähteen jännite 12...24V DC... Lue lisää
564,41 €(Sis.alv)
449,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-26231070
- Paino: 0.5 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø120x173mm
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Virtalähteen jännite: 12...24V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO,VILKKUVA VALO - ORANSSI 26231070
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | oranssi |
| Virtalähteen jännite | 12...24V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | Ø120x173mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26270001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26270002 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26270006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26270007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista