Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa jatkuva valo Väri vihreä Virtalähteen jännite 12...230V AC Virtalähteen jännite 12...230V DC Toimintalämpötila -20...50°C... Lue lisää
44,58 €(Sis.alv)
35,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-20020000
- Paino: 69.2 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: vihreä
- Ulkoiset koot: Ø57x66mm
- Virtalähteen jännite: 12...230V AC
- Virtalähteen jännite: 12...230V DC
- Tilattavissa 11 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | vihreä |
| Virtalähteen jännite | 12...230V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...230V DC |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø57x66mm |
| Huomio! | Hehkulamppu tilataan erikseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €