Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri oranssi Väri punainen Väri vihreä Toimintalämpötila -30...50°C Ulkomitat Ø150x154mm Virtalähteen jännite 12...24V DC Merkinantolaitteen tyyppi valo- Tiivistysluokka... Lue lisää
700,42 €(Sis.alv)
558,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-89048055
- Paino: 0.57 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Väri: vihreä
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø150x154mm
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO - PUNAINEN,ORANSSI,VIHREÄ 89048055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | oranssi |
| Väri | punainen |
| Väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Ulkomitat | Ø150x154mm |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista