Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO - PUNAINEN - 24VDC - 24VAC - IP65



Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa jatkuva valo Väri punainen Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Valolähde LED Toimintalämpötila -20...50°C... Lue lisää
171,57 €(Sis.alv)
136,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-20410075
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Lähdöt: Cage Clamp-pidike
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø58x107mm
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virrankulutus: 45mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO - PUNAINEN - 24VDC - 24VAC - IP65
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | punainen |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Valolähde | LED |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø58x107mm |
| Virrankulutus | 45mA |
| Rungon materiaali | ABS |
| Lähdöt | Cage Clamp-pidike |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista