Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa jatkuva valo Väri oranssi Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø29x39mm... Lue lisää
117,62 €(Sis.alv)
93,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-23030455
- Paino: 17 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø29x39mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO - ORANSSI - 24VDC - IP65 23030455
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | oranssi |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø29x39mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista