Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri oranssi Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 230V AC Tiivistysluokka IP67 Ulkomitat Ø153x189mm Toimintalämpötila -30...50°C Merkinantolaitteen tyyppi valo-... Lue lisää
1325,41 €(Sis.alv)
1056,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-83930068
- Paino: 1.57 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø153x189mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-JATKUVA VALO - ORANSSI - 230VAC - IP67 83930068
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | oranssi |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | Ø153x189mm |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista