Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa evs Signalointitapa vilkkuva valo Väri valkoinen Virtalähteen jännite 115...230V AC Toimintalämpötila -30...60°C Tiivistysluokka... Lue lisää
285,70 €(Sis.alv)
227,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-26142060
- Paino: 0.2 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: valkoinen
- Ulkoiset koot: Ø85x130mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-EVS,VILKKUVA VALO - VALKOINEN - 115÷230VAC 26142060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | valkoinen |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | Ø85x130mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170002 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170003 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170005 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista