Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa evs Signalointitapa vilkkuva valo Väri punainen Virtalähteen jännite 12V AC Virtalähteen jännite 12V DC Toimintalämpötila... Lue lisää
171,21 €(Sis.alv)
136,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-26012074
- Paino: 92 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø62x85mm
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Virtalähteen jännite: 12V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-EVS,VILKKUVA VALO - PUNAINEN - 12VDC - 12VAC 26012074
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | punainen |
| Virtalähteen jännite | 12V AC |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | Ø62x85mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070003 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070004 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070005 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26070007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista