Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo- Signalointitapa evs Väri keltainen Virtalähteen jännite 115...230V AC Toimintalämpötila -25...50°C Tiivistysluokka IP67 Ulkomitat 85x85x72mm... Lue lisää
372,40 €(Sis.alv)
296,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-85332060
- Paino: 0.19 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: keltainen
- Ulkoiset koot: 85x85x72mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-EVS - KELTAINEN - 115÷230VAC - IP67 85332060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo- |
| Signalointitapa | evs |
| Väri | keltainen |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Ulkomitat | 85x85x72mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista