Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 9...60V DC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Väri grey-red Tiivistysluokka IP66 Ulkomitat... Lue lisää
1015,05 €(Sis.alv)
808,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-44111055
- Paino: 0.71 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: grey-red
- Ulkoiset koot: 169x165x132mm
- Virtalähteen jännite: 9...60V DC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-9÷60VDC - SIREENI,VILKKUVA VALO 44111055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 9...60V DC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | grey-red |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | 169x165x132mm |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista