Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 9...60V DC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Väri punainen Tiivistysluokka IP66 Ulkomitat... Lue lisää
724,98 €(Sis.alv)
577,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-43901055
- Paino: 0.5 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 136x138x119mm
- Virtalähteen jännite: 9...60V DC
- Äänen taso: 105dB (d=1 m)
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 9...60V DC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | 136x138x119mm |
| Äänen taso | 105dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €