Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 24V DC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde LED Väri meripihka Tiivistysluokka... Lue lisää
667,66 €(Sis.alv)
532,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL5ISCT4ARF
- Paino: 1.09 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...40°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: meripihka
- Ulkoiset koot: 136x136x127mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: ATEX Ex
- Tuotantosarja: YL5IS
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 105dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-24VDC - SIREENI,VILKKUVA VALO - LED 204795
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Väri | meripihka |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 136x136x127mm |
| Äänen taso | 105dB (d=1 m) |
| Tuotantosarja | YL5IS |
| Rungon materiaali | ABS |
| Toimintalämpötila | -25...40°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX Ex |
| Huomio! | Virransyöttö vain Zener-esteen tai erityisen erottimen kautta. |
| Yhteensopivat tuotteet | KCD0-SD3-EX1-1045 |
| Yhteensopivat tuotteet | KFD0-SD2-EX2-1045 |
| Yhteensopivat tuotteet | Z-728 |
| Yhteensopivat tuotteet | Z-928 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista