Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-24VDC - 24VAC - SIREENI,JATKUVA VALO

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa sireeni Väri punainen Tiivistysluokka... Lue lisää
321,95 €(Sis.alv)
256,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-42412075
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø83x235mm
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 98dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-24VDC - 24VAC - SIREENI,JATKUVA VALO
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø83x235mm |
| Äänen taso | 98dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista