Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Väri vihreä Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Tuotantosarja YL80 Hi Vis Toimintalämpötila -25...55°C... Lue lisää
670,14 €(Sis.alv)
533,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL80NLGRFHVWR
- Paino: 3.67 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: vihreä
- Ulkoiset koot: 312x269x162mm
- Tuotantosarja: YL80 Hi Vis
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 135mA
- Äänen taso: 116dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-230VAC - SIREENI,VILKKUVA VALO - LED 245356
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Väri | vihreä |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Tuotantosarja | YL80 Hi Vis |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Virrankulutus | 135mA |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | 312x269x162mm |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 116dB (d=1 m) |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Valolähde | LED |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista