Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 230V AC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde ksenonlamppu Väri punainen... Lue lisää
329,17 €(Sis.alv)
262,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL40N50RRNWR
- Paino: 0.59 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 91,5x183x82,5mm
- Tuotantosarja: YL40
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 118mA
- Äänen taso: 106dB (d=1 m)
- Äänen taso: 108dB (d=1 m)
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 91,5x183x82,5mm |
| Äänen taso | 108dB (d=1 m) |
| Tuotantosarja | YL40 |
| Rungon materiaali | ABS |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Vilkkuenergia | 5J |
| Virrankulutus | 118mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €