Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Virtalähteen jännite 12...24V AC Virtalähteen jännite... Lue lisää
384,06 €(Sis.alv)
306,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-46131070
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Ulkoiset koot: Ø85x130mm
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Virtalähteen jännite: 12...24V AC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-12÷24VDC - 12÷24VAC - ORANSSI - IP66 46131070
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 12...24V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Väri | oranssi |
| Ulkomitat | Ø85x130mm |
| Sävyjen lukumäärä | 10 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170002 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170003 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170005 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista