Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 115V AC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde ksenonlamppu Väri sininen... Lue lisää
311,10 €(Sis.alv)
247,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL40L50BRNWR
- Paino: 0.57 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: sininen
- Ulkoiset koot: 91,5x183x82,5mm
- Tuotantosarja: YL40
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Virrankulutus: 127mA
- Äänen taso: 106dB (d=1 m)
- Äänen taso: 108dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-115VAC - SIREENI,VILKKUVA VALO - IP65 211995
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Väri | sininen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 91,5x183x82,5mm |
| Äänen taso | 108dB (d=1 m) |
| Tuotantosarja | YL40 |
| Rungon materiaali | ABS |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Vilkkuenergia | 5J |
| Virrankulutus | 127mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista