Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 115V AC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde ksenonlamppu Väri punainen... Lue lisää
728,56 €(Sis.alv)
580,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL80L50RRFSUW
- Paino: 3.58 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 219x276,5x159mm
- Tuotantosarja: YL80 Super
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Virrankulutus: 225mA
- Äänen taso: 120dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-115VAC - SIREENI,VILKKUVA VALO - IP65 211033
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 219x276,5x159mm |
| Äänen taso | 120dB (d=1 m) |
| Tuotantosarja | YL80 Super |
| Rungon materiaali | ABS |
| Virrankulutus | 225mA |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Vilkkuenergia | 5J |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista