Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 115V AC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Valolähde ksenonlamppu Väri sininen... Lue lisää
406,39 €(Sis.alv)
323,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YL50L50BRFWR
- Paino: 1.09 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: sininen
- Ulkoiset koot: 136x194,5x127mm
- Tuotantosarja: YL50
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Virrankulutus: 123mA
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-115VAC - SIREENI,VILKKUVA VALO - IP65 204613
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Valolähde | ksenonlamppu |
| Väri | sininen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 136x194,5x127mm |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Tuotantosarja | YL50 |
| Rungon materiaali | ABS |
| Virrankulutus | 123mA |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Vilkkuenergia | 5J |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista