Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 115V AC Signalointitapa evs Signalointitapa sireeni Väri punainen Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat 150x109x112mm Äänen... Lue lisää
638,04 €(Sis.alv)
508,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-44411067
- Paino: 0.54 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 150x109x112mm
- Tuotantosarja: 444
- Rungon materiaali: ABS
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Äänen taso: 114dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-115VAC - EVS,SIREENI - LED - PUNAINEN 44411067
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | 150x109x112mm |
| Äänen taso | 114dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Rungon materiaali | ABS |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Tuotantosarja | 444 |
| Valolähde | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista