Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Virtalähteen jännite 115...230V AC Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Väri punaoranssi Tiivistysluokka IP66 Ulkomitat... Lue lisää
1945,79 €(Sis.alv)
1550,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-44203068
- Paino: 2.3 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punaoranssi
- Ulkoiset koot: 168x211x155mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Äänen taso: 120dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: VALO-ÄÄNI-115÷230VAC - SIREENI,VILKKUVA VALO 44203068
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | punaoranssi |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | 168x211x155mm |
| Äänen taso | 120dB (d=1 m) |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Sävyjen lukumäärä | 42 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista