Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi valo-ääni- Signalointitapa evs Signalointitapa sireeni Signalointitapa vilkkuva valo Virtalähteen jännite 115...230V AC Äänen taso 110dB (d=1 m)... Lue lisää
439,08 €(Sis.alv)
349,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-46112060
- Paino: 0.23 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: Ø85x130mm
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | valo-ääni- |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | sireeni |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Väri | punainen |
| Ulkomitat | Ø85x130mm |
| Sävyjen lukumäärä | 10 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170001 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170002 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170003 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170005 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170006 |
| Yhteensopivat tuotteet | WER-26170007 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €