Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja NORGREN HERION Tuotantosarja 18D Rungon materiaali Aluminium-pysäytin Pneumatiikan moduulin tyyppi merkinantolaite Sähköliitäntä DIN 43650 Tiivistemateriaali FPM Tiivistemateriaali... Lue lisää
275,46 €(Sis.alv)
219,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0880300
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: G1/4"
- Sarja: 18D
- Toimintalämpötila: -10...80°C
- Valmistaja: NORGREN HERION
- Massa: 200g
- Tuotantosarja: 18D
- Rungon materiaali: Aluminium-pysäytin
- Moduulin tyyppi: merkinantolaite
- Lisätoiminnot: maksimikytkentätaajuus, 100Hz
- Lisätoiminnot: käytettäväksi järjestelmissä, jotka ovat varustettu neutraalikaasuilla ja -nesteillä
- Lisätoimitoja: käytettäväksi järjestelmissä, jotka ovat varustettu neutraalikaasuilla ja -nesteillä
- Lisätoimitoja: maksimikytkentätaajuus, 100Hz
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | NORGREN HERION |
| Tuotantosarja | 18D |
| Rungon materiaali | Aluminium-pysäytin |
| Pneumatiikan moduulin tyyppi | merkinantolaite |
| Sähköliitäntä | DIN 43650 |
| Tiivistemateriaali | FPM |
| Tiivistemateriaali | NBR-kautsu |
| Asennus | G1/4" |
| Tulon 1 säätö | hystereesi, maks. 0,25...0,65 bar |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lisätoimitoja | käytettäväksi järjestelmissä, jotka ovat varustettu neutraalikaasuilla ja -nesteillä |
| Lisätoimitoja | maksimikytkentätaajuus, 100Hz |
| Lähtö 1 laji | mikrokytkin |
| Valvottu koko | paine |
| Toimintalämpötila | -10...80°C |
| Paineen asetusten arvoalue | 0,5...8bar |
| Toimintapaine | max. 80bar |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 5A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €