Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: PINOTTAVA MERKKIVALO - LED - 24VDC - IP66 - -20÷50°C

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi pinottava merkkivalo Signalointitapa jatkuva valo Valolähde LED Väri magenta Väri oranssi Väri punainen Väri sininen Väri valkoinen Väri vihreä... Lue lisää
950,34 €(Sis.alv)
757,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-65610001
- Paino: 0.63 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: sininen
- Väri: punainen
- Väri: vihreä
- Väri: valkoinen
- Väri: oranssi
- Väri: magenta
- Ulkoiset koot: Ø85x320mm
- Tuotantosarja: ClearSIGN
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Osastojen määrä: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: PINOTTAVA MERKKIVALO - LED - 24VDC - IP66 - -20÷50°C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | pinottava merkkivalo |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Valolähde | LED |
| Väri | magenta |
| Väri | oranssi |
| Väri | punainen |
| Väri | sininen |
| Väri | valkoinen |
| Väri | vihreä |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Ulkomitat | Ø85x320mm |
| Tuotantosarja | ClearSIGN |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Osastojen määrä | 4 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista