Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MOFLASH SIGNALLING Tiivistysluokka IP44 Toimintalämpötila -20...45°C Väri harmaa Signalointitapa soittokello Virrankulutus 80mA Ulkomitat Ø150x64mm Virtalähteen jännite 24V DC... Lue lisää
93,55 €(Sis.alv)
74,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AB6-24DC
- Paino: 1.01 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: MOFLASH SIGNALLING LTD
- Valmistaja: MOFLASH SIGNALLING
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: Ø150x64mm
- Tuotantosarja: AB6
- Rungon materiaali: alumiini
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Virrankulutus: 80mA
- Äänen taso: 100dB
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MOFLASH SIGNALLING |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Väri | harmaa |
| Signalointitapa | soittokello |
| Virrankulutus | 80mA |
| Ulkomitat | Ø150x64mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Äänen taso | 100dB |
| Tuotantosarja | AB6 |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Rungon materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €