Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI,PULSSISIGNAALI - 115VAC - IP55

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa pulssisignaali Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 115V AC Äänen taso 108dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP55... Lue lisää
869,44 €(Sis.alv)
692,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-57105267
- Paino: 1.92 kg
- Tiivistysluokka: IP55
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: Ø148x360mm
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Äänen taso: 108dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI,PULSSISIGNAALI - 115VAC - IP55
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | pulssisignaali |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Äänen taso | 108dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP55 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Väri | harmaa |
| Ulkomitat | Ø148x360mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista