Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa jatkuva signaali Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Äänen taso 108dB (d=1 m)... Lue lisää
428,47 €(Sis.alv)
341,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-57400075
- Paino: 0.69 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: Ø134x340mm
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 108dB (d=1 m)
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | jatkuva signaali |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Äänen taso | 108dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Väri | harmaa |
| Ulkomitat | Ø134x340mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €