Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa jatkuva signaali Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 24V AC Äänen taso 105dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
336,81 €(Sis.alv)
268,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-57300065
- Paino: 1.28 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: 232x232x104mm
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Äänen taso: 105dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI,JATKUVA SIGNAALI - 24VAC - IP65 57300065
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | jatkuva signaali |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Äänen taso | 105dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Väri | harmaa |
| Ulkomitat | 232x232x104mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista