Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 9÷60VDC - 110DB(D=1M) - IP66

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 9...60V DC Äänen taso 110dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP66 Toimintalämpötila -25...70°C Väri... Lue lisää
759,61 €(Sis.alv)
605,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-14100055
- Paino: 0.6 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 9...60V DC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 9÷60VDC - 110DB(D=1M) - IP66
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 9...60V DC |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Väri | punainen |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista