Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 9÷28VDC - 115DB(D=1M) - IP65

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 9...28V DC Äänen taso 115dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP65 Toimintalämpötila -40...70°C Väri... Lue lisää
148,05 €(Sis.alv)
117,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-14015050
- Paino: 0.32 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Virtalähteen jännite: 9...28V DC
- Äänen taso: 115dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 9÷28VDC - 115DB(D=1M) - IP65
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 9...28V DC |
| Äänen taso | 115dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Väri | punainen |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista