
CLIFFORD & SNELL
ALUSTA - PUNAINEN - FD40/SD40 - IP65 - ABS - MOD.MÄÄRÄ: 1
212886
Tuotekoodi: BOX-RN-1
13,48 €(Sis.alv)
10,74 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | sireeni |
| Tuotantosarja | YA40 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Virrankulutus | 37mA |
| Ulkomitat | 91,5x91,5x82,5mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 106dB (d=1 m) |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Rungon materiaali | ABS |



