Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFFORD & SNELL Tiivistysluokka IP65 Väri punainen Signalointitapa sireeni Tuotantosarja YA50 Toimintalämpötila -25...55°C Virrankulutus 15mA Ulkomitat 136x136x127mm Virtalähteen... Lue lisää
305,52 €(Sis.alv)
243,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YA50NRFWR
- Paino: 0.84 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: CLIFFORD & SNELL
- Väri: punainen
- Ulkoiset koot: 136x136x127mm
- Tuotantosarja: YA50
- Rungon materiaali: ABS
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Virrankulutus: 15mA
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CLIFFORD & SNELL |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | sireeni |
| Tuotantosarja | YA50 |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Virrankulutus | 15mA |
| Ulkomitat | 136x136x127mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Rungon materiaali | ABS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €