Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 12V DC Äänen taso 105dB (d=1 m) Tiivistysluokka IP54 Toimintalämpötila -30...70°C Väri musta... Lue lisää
64,08 €(Sis.alv)
51,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-12320194
- Paino: 0.17 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: musta
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Äänen taso: 105dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 12VDC - 105DB(D=1M) - IP54 - MUSTA 12320194
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Äänen taso | 105dB (d=1 m) |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
| Väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista