Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Väri harmaa Virtalähteen jännite 12...24V AC Virtalähteen jännite 12...24V DC Toimintalämpötila -30...60°C... Lue lisää
205,22 €(Sis.alv)
163,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-16170070
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Virtalähteen jännite: 12...24V AC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | harmaa |
| Virtalähteen jännite | 12...24V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Sävyjen lukumäärä | 10 |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €