Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Väri harmaa Virtalähteen jännite 115V AC Toimintalämpötila -30...50°C Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø150x127mm... Lue lisää
386,20 €(Sis.alv)
307,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-19000067
- Paino: 0.72 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -30...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Ulkoiset koot: Ø150x127mm
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Äänen taso: 110dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 115VAC - 110DB(D=1M) - IP65 - HARMAA 19000067
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | harmaa |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø150x127mm |
| Sävyjen lukumäärä | 32 |
| Äänen taso | 110dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista