Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Väri harmaa Virtalähteen jännite 115...230V AC Toimintalämpötila -30...60°C Tiivistysluokka IP66 Äänen taso 95dB (d=1... Lue lisää
181,45 €(Sis.alv)
144,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-16070060
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: harmaa
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Äänen taso: 95dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 115÷230VAC - 95DB(D=1M) - IP66 16070060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Väri | harmaa |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Äänen taso | 95dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista