Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Merkinantolaitteen tyyppi ääni Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 115...230V AC Toimintalämpötila -25...50°C Tiivistysluokka IP66 Sävyjen lukumäärä 8 Äänen taso... Lue lisää
284,62 €(Sis.alv)
226,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-15300060
- Paino: 0.19 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Toimintalämpötila: -25...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Virtalähteen jännite: 115...230V AC
- Äänen taso: 100dB (d=1 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKINANTOLAITE: ÄÄNI - SIREENI - 115÷230VAC - 100DB(D=1M) - IP66 15300060
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Merkinantolaitteen tyyppi | ääni |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 115...230V AC |
| Toimintalämpötila | -25...50°C |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Sävyjen lukumäärä | 8 |
| Äänen taso | 100dB (d=1 m) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista