Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja ANTAIRA Tiivistysluokka IP30 Type of automation module mediamuunnin Kotelon materiaali metalli Liittimen laji RJ45 x1 Liittimen laji SFP x1 Setin sisältö virtalähde Toimintalämpötila... Lue lisää
349,04 €(Sis.alv)
278,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FCU-2805P-SFP
- Paino: 0.81 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon materiaali: metalli
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Ulkoiset koot: 94x26x70mm
- Virtalähteen jännite: 52V DC
- Tehonkulutus: 30W
- Moduulin laji: GIGA ETHERNET/SFP valokuitu
- Porttien luku: 2
- Setin sisältö: virtalähde
- Liittimen laji: RJ45 x1
- Liittimen laji: SFP x1
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Type of automation module | mediamuunnin |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Liittimen laji | RJ45 x1 |
| Liittimen laji | SFP x1 |
| Setin sisältö | virtalähde |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Ulkomitat | 94x26x70mm |
| Porttien luku | 2 |
| Tehonkulutus | 30W |
| Virtalähteen jännite | 52V DC |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
| Liitäntä | Ethernet |
| Moduulin laji | GIGA ETHERNET/SFP valokuitu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €