Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANTAIRA Virtalähteen jännite 12...48V DC Tiivistysluokka IP30 Toimintalämpötila -10...70°C Tuotantosarja IMC Ulkomitat 26x95x75mm Liitäntä Ethernet Tietosiirtonopeus 10Mbps... Lue lisää
138,59 €(Sis.alv)
110,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IMC-C1000-M
- Paino: 0.38 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -10...70°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Ulkoiset koot: 26x95x75mm
- Tuotantosarja: IMC
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Tehonkulutus: 2,2W
- Moduulin laji: ETHERNET/monimuotovalokuitu
- Porttien luku: 2
- Liittimen laji: RJ45 x1
- Liittimen laji: SC x1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MEDIAMUUNNIN - ETHERNET/MONIMUOTOVALOKUITU - PORTTIEN LUKU: 2 IMC-C1000-M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Tuotantosarja | IMC |
| Ulkomitat | 26x95x75mm |
| Liitäntä | Ethernet |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
| Porttien luku | 2 |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | mediamuunnin |
| Moduulin laji | ETHERNET/monimuotovalokuitu |
| Liittimen laji | RJ45 x1 |
| Liittimen laji | SC x1 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Tehonkulutus | 2,2W |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista