Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANTAIRA Teollisuusmoduulin tyyppi mediamuunnin Moduulin laji ETHERNET/monimuotovalokuitu Porttien luku 2 Virtalähteen jännite 12...48V DC Asennus DIN-kiskolle Asennus seinä- Liitäntä... Lue lisää
429,82 €(Sis.alv)
342,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IMC-C100-M-T
- Paino: 0.39 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Ulkoiset koot: 26x95x75mm
- Tuotantosarja: IMC
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Tehonkulutus: 2W
- Moduulin laji: ETHERNET/monimuotovalokuitu
- Porttien luku: 2
- Liittimen laji: RJ45 x1
- Liittimen laji: SC x1
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Teollisuusmoduulin tyyppi | mediamuunnin |
| Moduulin laji | ETHERNET/monimuotovalokuitu |
| Porttien luku | 2 |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liittimen laji | RJ45 x1 |
| Liittimen laji | SC x1 |
| Tuotantosarja | IMC |
| Tehonkulutus | 2W |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Ulkomitat | 26x95x75mm |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €