- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Allen Bradley Guardmaster Ulostulojen pituus 2m Turvakytkimen tyyppi magneettinen Koskettimien asetukset NC Toimintalämpötila -10...65°C Kontaktien sähköparametrit 24V DC / 1A Rungon... Lue lisää
316,75 €(Sis.alv)
252,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 440N-G02044
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -10...65°C
- Valmistaja: Allen Bradley Guardmaster
- Tuotantosarja: FERROGARD
- Rungon materiaali: ABS
- Koskettimien asetukset: NC
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Allen Bradley Guardmaster |
| Ulostulojen pituus | 2m |
| Turvakytkimen tyyppi | magneettinen |
| Koskettimien asetukset | NC |
| Toimintalämpötila | -10...65°C |
| Kontaktien sähköparametrit | 24V DC / 1A |
| Rungon materiaali | ABS |
| Tuotantosarja | FERROGARD |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköliitäntä | johdot |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €